Par mani

Programmēju un izstrādāju web-lapas vairāk kā 20 gadus. Pirmo 10 gadu laikā es izstrādaju vairāk kā 200 web-lapas, 200 no tām ir ievietotas portfolio sadaļā. Pēc tam es sāku piedalīties lielu projektu izstrādē. Visas web-lapas, izņemot vienu, kura raksīta PERL valodā (pati pirmā, bet ne tuvu ne sliktākā no izstrādātajām web-lapām), un vienu, kura rakstīta izmantojot ASP tehnoloģiju (arī no agriem darbiem), ir rakstītas PHP valodā un izmanto MySQL DBVS (dažas izmanto paštaisītu DBVS).
Каtra web-lapa bez front-end (daļas, kuru redz lapas apmeklētaji) ietver sevī arī back-end (administrācijas daļu), kurā web-lapas administrators bez jebkādām speciālām zināšanām var vienkāršā un saprotamā veidā rediģēt vai papildināt lapas saturu.
Lapu servera daļas izstrādē tika izmantoti tikai paša izstrādātie šabloni un bibliotēkas, kas deva iespēju katrai lapai izstrādāt tieši tai nepieciešamās funkcijas vai realizēt tās tieši tā, kā nepieciešams konkrētajā gadījumā (protams, ja pasūtītājam bija iespēja un vēlēšanās apmaksāt šādu darbu).

Unserialize / JSON decode / Base 64 decode

Sistēma automātiski nosaka, kādā veidā tika kodēti dati un izvada dekodēto rezultātu. Ievadiet augšējā laukā kodētos datus un nospiediet pogu "Dekodēt".
Ar pogas "Iekodēt" palīdzību var iekodēt datus JSON formātā, ievadot secīgi atslēgas un vērtības katru savā rindā.
Timestamp ⇔ Date time

Šeit var konvertēt timestamp tipa datus datumā + laikā un otrādi.

- -     : :IP adreses dati

Jūsu IP adrese tiek noteikta kā vien no šīm 44.201.92.114, 92.240.65.137

Sazināties ar mani

Lai sazinātos ar mani, jūs variet izmantot šo formu vai piezvanīt pa telefonu +371 2 667 6666.

E-pasts vai telefons:

Ziņojums:
Drošības kods:
IP: 92.240.65.137
Top.LV